Dom ProduktyAlternator Mercedes Benz

Aluminium 13819 Mercedes Benz Alternator Vito 2.0L GAZ 1995-97 Zastosowanie modelu

Orzecznictwo
Chiny Wenzhou Denisen Auto Parts Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Dzień dobry, dziękuję za dobrą pracę, otrzymaliśmy twoje towary i wszystko wygląda idealnie.

—— Dureń

Cześć, twój produkt jest teraz tutaj, dziękuję ci za szybką produkcję, mamy nadzieję, że będziemy z tobą współpracować. Pozostajemy w kontakcie.

—— Hossein

Im Online Czat teraz

Aluminium 13819 Mercedes Benz Alternator Vito 2.0L GAZ 1995-97 Zastosowanie modelu

Aluminum 13819 Mercedes Benz Alternator Vito 2.0L GAS 1995-97 Model Usage
Aluminum 13819 Mercedes Benz Alternator Vito 2.0L GAS 1995-97 Model Usage

Duży Obraz :  Aluminium 13819 Mercedes Benz Alternator Vito 2.0L GAZ 1995-97 Zastosowanie modelu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DNINSS
Orzecznictwo: 3C,ISO16949
Numer modelu: 11103
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: niestandardowy pakiet z paletą
Czas dostawy: 30 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 30000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Model NR: 13819 Struktura: Integral Alternator
Aktualny poziom: 110A Napięcie:: 14V
typu: montaż materiał: Aluminium
Specyfikacja: OEM Kod HS: 8511509000
Certyfikat: ISO 16949
High Light:

alternator benz

,

mercedes benz oem części

Mercedes Benz (0123510022 0123510050 13819 12V 110A) Alternator samochodowy

Informacja:
Alternator dla MERCEDES-BENZ Vito
OEM: 0123510022 0101540202
Używany do :
MERCEDES BENZ S280 2.8L 140 1993-98
MERCEDES BENZ V200 2.0L GAS 1996-03
MERCEDES BENZ V230 2.3L GAS 1996-97
MERCEDES BENZ VITO 113 2.0L GAZ 1995-97
MERCEDES BENZ VITO 114 2.0L GAZ 1995-97
VOLKSWAGEN LT 28 2.3L GAS 1996-01
VOLKSWAGEN LT 35 2.3L GAZ 1

Cechy:


Zapewnia rozruch i rozruch w każdych ekstremalnych temperaturach 100% pełne obciążenie testowane - spełnia lub przewyższa producentów OEM moment obrotowy, amperage draw i normy RPM Zapewnia stabilne napięcie wyjściowe, eliminuje zwarcia i przerwy w obwodach Zapewnia niezrównaną niezawodność w ekstremalnych warunkach Konstrukcja OE zapewnia dokładne dopasowanie, formę, i funkcja testowana w symulatorze wytrzymałościowym w celu zapewnienia jakości i funkcji OE linii produkcyjnej

Korzyść:

Denisen jest również bardzo aktywna w opracowywaniu nowych produktów. W ciągu roku opracował plan opracowania ponad 50 alternatorów. Jest również bardzo zainteresowany rozwojem nowych produktów dla naszych klientów.

Gwarancja

  • Zapewniamy jakość wszystkich naszych produktów, z usługami i gwarancjami przed i po zakupie.
  • Aby sprawdzić, czy jest to odpowiednia część dla Twojej aplikacji, skontaktuj się z nami przed zakupem
  • Gwarantujemy wszystkie nasze produkty przez 1 rok z wadami producenta, a także z wszelką gwarancją producenta. Zachowaj kopię swoich szczegółów zamówienia i daj nam znać, gdy tylko zauważysz problem. Gwarancja obejmuje tylko koszty części, a nie koszt pracy.

1. Specyfikacja

Napięcie (V) 12
Amperage (A) 110
Obrót CW
Typ koła pasowego Naprawiony
Rowki koła pasowego 6
Średnica koła pasowego (mm) 50
Terminal B + (30) M8
Podłącz kod 230
Konstrukcja alternatora IF / IR
Producent OE BOSCH
Producent pojazdu VW
Producent pojazdu MERCEDES-BENZ

2. Odniesienie

OEM Informacje OEM BOM
BOSCH 0123510022
BOSCH 0123510050
BOSCH 0123510068
BOSCH 0123510079
BOSCH 0123510081
BOSCH 0123510100
BOSCH 0986039370
BOSCH 0986041210
BOSCH 0986041320
BOSCH 3937
BOSCH 4121
BOSCH 4132
DAF 1516445R
LUCAS LRA01606
LUCAS LRA01767
LUCAS LRA01769
LUCAS LRA1606
LUCAS LRA1767
LUCAS LRA1769
MERCEDES-BENZ 0091546002
MERCEDES-BENZ 009154600280
MERCEDES-BENZ 0101540202
MERCEDES-BENZ 010154020280
MERCEDES-BENZ 0101540702
MERCEDES-BENZ 0101543202
MERCEDES-BENZ 010154320280
MERCEDES-BENZ 0101547502
MERCEDES-BENZ 0101548102
MERCEDES-BENZ 010154810280
MERCEDES-BENZ 0111540702
MERCEDES-BENZ A0091546002
MERCEDES-BENZ A009154600280
MERCEDES-BENZ A0101540202
MERCEDES-BENZ A010154020280
MERCEDES-BENZ A0101540702

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Denisen Auto Parts Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Xue

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)