Dom ProduktyAlternator Mercedes Benz

Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator, OEM Integral Mercedes Auto Parts

Orzecznictwo
Chiny Wenzhou Denisen Auto Parts Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Dzień dobry, dziękuję za dobrą pracę, otrzymaliśmy twoje towary i wszystko wygląda idealnie.

—— Dureń

Cześć, twój produkt jest teraz tutaj, dziękuję ci za szybką produkcję, mamy nadzieję, że będziemy z tobą współpracować. Pozostajemy w kontakcie.

—— Hossein

Im Online Czat teraz

Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator, OEM Integral Mercedes Auto Parts

Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator , OEM Integral Mercedes Auto Parts
Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator , OEM Integral Mercedes Auto Parts Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator , OEM Integral Mercedes Auto Parts Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator , OEM Integral Mercedes Auto Parts Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator , OEM Integral Mercedes Auto Parts

Duży Obraz :  Mercedes Benz Sprinter Bosch Alternator, OEM Integral Mercedes Auto Parts

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DNINSS
Orzecznictwo: 3C,ISO16949
Numer modelu: 1971
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: niestandardowy pakiet z paletą
Czas dostawy: 30 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 30000 sztuk / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Model NR: 13811 Struktura: Integral Alternator
Aktualny poziom: 90A Napięcie: 12V
typu: montaż materiał: Aluminium
Specyfikacja: OEM Kod HS: 8511509000
Certyfikat: ISO 16949
High Light:

mercedes alternator

,

alternator benzynowy

0101540802 Alternator Mercedes Benz do SPRINTER 0123320041 13811 12V 90A

Informacja:

Element OE Maker: Bosch Alternator
Części Hc: CA1209IR
Moc: 12V / 90A
Lester nr: 13811
Nr OEM: 0101540802, 0101544802, 0123320041, 0123320046
Koło pasowe: SC6
Zastosowanie: MERCEDES Benz 300D 1998-99 (USA)
Pakiet transportowy: neutralne opakowanie
Instrukcja:

Wenzhou Denisen Auto Parts Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem zarówno posiadającym produkcję i sprzedaż, głównie produkującym alternatory samochodowe, autobusowe i ciężarowe, jak i dostawą po sprzedaży i rynku OEM, dobrej jakości i niskiej cenie. Dzięki certyfikacji ISO 16949,3C, jako cel jakości, stosujemy się do "jakości najpierw, pierwszej usługi, ciągłego doskonalenia, ciągłej innowacji, spełnienia wymagań klienta", polityki zarządzania, "zerowej wady, zero reklamacji". W celu ulepszenia naszych usług zapewniamy produkty wysokiej jakości po rozsądnych cenach.

Specyfikacja:
Element OE Maker BOSCH Alternator
Lester No. 13811
Moc.: 12V / 90A
Dniss No. 1971
Części Hc CA1209IR
Lucas No. LRB00301
Nr ładunku 111890/111979
Numer OEM 0101540802,0101544802,0123320041,0123320046
Woodauto No. ALT20002
Krążek linowy SC6
Podanie MERCEDES BENZ 300D 1998-99 (USA)
MERCEDES SPRINTER
UNIMOG 1995-00 (EUROPA)
Odniesienie:
OEM Informacje OEM BOM
BOSCH 0123320041
BOSCH 0123320046
BOSCH 0123320049
BOSCH 0124325227
BOSCH 0986039750
BOSCH 0986040180
BOSCH 0986040800
BOSCH 3975
BOSCH 4018
BOSCH 4080
LUCAS LRB00301
LUCAS LRB301
MERCEDES-BENZ 0101540802
MERCEDES-BENZ 01015408028

Podanie:

MERCEDES-BENZ SPRINTER 2,3 D 4x4 1997 - 1999 2299 cm3, 4cyl, 79HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2,9 TDi (903.371 -
MERCEDES-BENZ SPRINTER 208 D 1995 - 2000 2299 cm3, 4cyl, 79HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 208 D 1996 - 2000 2299cc, 4cyl, 82HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 210 D 1997 - 2000 2874cc, 5cyl, 102HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 212 D 1995 - 2000 2874cc, 5cyl, 122HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 308 D 1995 - 2000 2299 cm3, 4cyl, 79HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 308 D (903.371 -
MERCEDES-BENZ SPRINTER 308 D 2.3 1995 - 2000 2299 cm3, 4cyl, 79HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 308 D 2.3 1995 - 2000 2299cc, 4cyl, 82HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 308 D 2.3 1996 - 2000 2299cc, 4cyl, 82HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 310 D 4x4 1997 - 2002 2874cc, 5cyl, 102HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 310 D 2.9 1995 - 2000 2874cc, 5cyl, 102HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 310 D 2.9 1997 - 2000 2874cc, 5cyl, 102HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 310 D 2,9 4x4 1997 - 2000 2874cc, 5cyl, 102HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 312 D 2.9 1995 - 2000 2874cc, 5cyl, 122HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 312 D 2,9 (903,4111 -
MERCEDES-BENZ SPRINTER 312 D 2,9 4x4 1997 - 2002 2874cc, 5cyl, 122HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 408 D 1996 - 2006 2299 cm3, 4cyl, 79HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 410 D 1996 - 2006 2874cc, 5cyl, 102HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 410 D 4x4 1997 - 2006 2874cc, 5cyl, 102HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 412 D 1996 - 2006 2874cc, 5cyl, 115HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 412 D 1996 - 2006 2874cc, 5cyl, 122HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 412 D 1999 - 2001 2495 cm3, 4cyl, 115HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 412 D 4x4 1997 - 2006 2874cc, 5cyl, 115HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 412 D 4x4 1997 - 2006 2874cc, 5cyl, 122HP
MERCEDES-BENZ SPRINTER 414 D 4x4 1997 - 2006 2874cc, 5cyl, 122HP

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Denisen Auto Parts Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Xue

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)